Nogometni klub iz Tenje ove godine slavi svoju 90. obljetnicu, pa će im u srijedu u gostima biti Bijelo-plavi.

Nakon pobjede u Koprivnici i povratka na treće mjesto prvenstvene ljestvice koje je samo na jedan dan pripadalo Gorici, nogometaši Osijeka dobili su trodnevni odmor. Naime, uslijed novih nastupa hrvatske reprezentacije slijedi nam još jedna stanka u HNL-u, pa će se naša momčad na prvom idućem treningu okupiti u srijedu ujutro. Istoga dana, 14. studenoga, Bijelo-plavi će odigrati i prijateljsku utakmicu na koju neće daleko putovati…

Utakmica počinje u 14 sati

Naime, Osječanima će domaćin biti NK Slavonac, na svom terenu u Tenji. Susret će započeti u 14 sati, a bit će odigran u povodu značajnog jubileja našeg domaćina. Tenjski nogometni klub ove godine slavi 90. obljetnicu postojanja, pa je tom prigodom odlučio ugostiti momčad osječkog prvoligaša. Inače, Slavonac se trenutno natječe u Prvoj županijskoj ligi Osječko-baranjskoj u kojoj su i gradski klubovi Olimpija i Metalac.