Bilo je 2:1 za Bijelo-plave golovima Grgića i Hajradinovića, a Riječani su od 6. minute ostali s igračem manje.

Posljednju međusobnu utakmicu u Gradskom vrtu Osijek i Rijeka odigrali su 17. veljače ove godine, u drugom kolu proljetnog dijela prošle sezone. Rezultat je bio 2:1 za Bijelo-plave uz golove Alena Grgića u 49. i Harisa Hajradinovića iz jedanaesterca u 56. minuti, dok je strijelac za Riječane u samome finišu susreta bio Domagoj Pavičić.

Domaćin je već od 6. minute imao igrača više na terenu jer je vrlo rano isključen gostujući stoper Dario Župarić koji je srušio Erosa Grezdu u izglednoj situaciji za postizanje pogotka. Osječani su igrali u sastavu: Malenica, Škorić, Barać, Grgić, Šorša, Mioč, Mudražija (od 36. Marić), Lopa (od 85. Bočkaj), Hajradinović, Boban (od 73. Ejupi) i Grezda.