Sudac utakmice je u nazočnosti dvojice kapetana i predstavnika klubova konstatirao da se ove subote ne može igrati.

Utakmica 18. kola HT Prve HNL između Osijeka i zaprešićkog Intera, koja je trebala biti odigrana ove subote s početkom u 15 sati, odgođena je za nedjelju! Igrat će, dakle, 16. prosinca s početkom u 13 sati.

Naime, u nazočnosti glavnog suca Marina Vidulina, kapetana obje momčadi Mileta Škorića i Komnena Andrića, predstavnika klubova Hrvoja Barišića i Davora Bagarića te delegata Ivana Vukojevića obavljen je pregled terena i konstatirano je da u prvotno predviđenom terminu susreta nema uvjeta za njegovo odigravanje. Razlog je u tomu što je travnjak gotovo u potpunosti pokriven „debelim“ snijegom. Usuglašeno je i s povjerenikom natjecanja Josipom Breznijem da će se igrati dan kasnije  (nedjelja) u 13 sati, a NK Osijek ima obvezu do tada pripremiti teren za igru.