Na jednom svaka stranica podsjeća na najbolje trenutke ove sezone, dok su na drugom mlađe kategorije i Osijek II.

Riječ je o dva posebna kalendara, od kojih onaj prve momčadi podsjeća na najbolje trenutke s travnjaka tijekom ove sezone, a svaka stranica predstavlja i jednu od vrijednosti Bijelo-plavog kluba. Onaj drugi, kalendar Škole nogometa sadrži zajedničke fotografije mlađih kategorija i momčadi Osijeka II.

Popust za kupovinu oba kalendara

Kalendar prve momčadi možete kupiti po cijeni od 50 kuna (za članove Bijelo-plavog navijačkog kluba 45 kuna) i to na Adventu u Parku kralja Petra Krešimira IV. Štand NK Osijek bit će otvoren od 21.12. do 24.12. tj. u petak od 17 do 22, u subotu od 10 do 22, u nedjelju od 17 do 22 sata i u ponedjeljak od 10 do 14 sati. Kalendar Škole nogometa također ćete pronaći na istome mjestu, a za njega trebate izdvojiti 40 kuna (30 za članove).

Imamo i prigodnu akciju koja se odnosi na kupovinu oba kalendara. U tom slučaju cijena je 60 kuna (50 kuna za članove).

Za sve Cashback korisnike na postojeće snižene cijene za članove obračunava se i dodatnih 7% Cashbacka i 1 Shopping Point.

Kalendare će uskoro biti moguće kupiti i online na našem Web shopu.