Dogovorom predstavnika klubova odlučeno je da se ipak igra u bazi Osječana jer u Umagu – pada snijeg!

Osijek i Domžale ove srijede ipak neće igrati u Umagu, kako je to bilo predviđeno. Utakmica nije odgođena, nego je samo „prebačena“ u Rovinj, a razlog je prilično neobičan za obalni dio Istre. Naime, u Umagu je zapadao snijeg, pa su rano jutros predstavnici klubova stupili u kontakt i dogovorili se da bi bilo bolje i poželjnije „zamijeniti domaćinstvo“.

Početak je u 11,15

Stoga će susret između osječkog i slovenskog prvoligaša biti odigran na glavnom terenu NK Rovinj s početkom u 11,15 sati. Podrazumijeva se da ćemo i ovaj puta imati tekstualni live prijenos kako biste mogli pratiti sve ono što će se, iz minute u minutu, događati na travnjaku.