Tekstualni prijenos pripremne utakmice protiv mađarskog drugoligaša Tiszakécske FC. Utakmica počinje u 15 sati, a aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

OSIJEK - TISZAKECSKE 2:1

90' utakmica je završila pobjedom Bijelo-plavih.

84' susret ulazi u samu završnicu, golovima Dugandžića naša momčad i dalje ima vodstvo od 2:1.

75' Tiszakecske prijeti udarcem iz daljine, Antolović loptu odbija u korner.

73' Radeljić je zamijenio Bagadura.

73' još jedna izgledna prigoda, ovaj puta za Špoljarića, ali osječki napadač ne uspjeva poslati loptu u mrežu.

71' sjajna akcija Bijelo-plavih u kojoj su sudjelovali Kamenar, Špoljarić i Dugandžić. Dvostruki strijelac je odlično pucao u gornji lijevi kut, a mađarski vratar se iskazao sjajnom obranom!

68' vratnica spašava Mađare! Kamenar je uposlio Dugandžića, ovaj je odlično centrirao, a udarac Lope iz blizine vratar je skrenuo u stativu.

66' na vrata Osijeka ide Antolović umjesto Santinija.

65' Lopa puca iz voleja, nije bio precizan.

63' Dugandžić je u prilici, no igrao je rukom pred vratima.

58' odmah slijedi šansa i na drugoj strani. Marin ubacuje slijeva, Špoljarić je pred vratima, ali je ipak ometen u trenutku kada je mogao svladati suparničkog čuvara mreže.

57' Mađari su imali lijepu priliku, Balint ne uspjeva konkretizirati opasan napad.

46' prije početka drugog dijela jedna promjena u osječkim redovima. Umjesta Talysa igrat će Ejupi.

45' kraj prvog poluvremena, Osijek zasluženo vodi 2:1.

36' Batizi je stavio Santinija na veliku kušnju, odličnim udarcem s 15 metara. Osječki vratar je efektnom paradom spriječio izjednačenje.

26' Lončar je još jednom u prigodu, pucao je desnom nogom s 12-13 metara, Molnar je dobro intervenirao.

20' dobra je to akcija bila za novo vodstvo Osječana. Kombinirali su Lopa i Ćavar, lopta potom dolazi desno do Špoljarića koji ubacuje u peterac gdje je ponovno priseban bio Dugandžić.

20' 2:1 - DUGANDŽIĆ

12' imao je Lončar odmah prigodu za iskupljenje, međutim, glavom nije uspio pogoditi okvir vratiju.

10' 1:1 - KARDOS (11m)

10' Lončar bespotrebno ruši Miklasa koji uopće nije mogao zaprijetiti Santiniju i to je nedvojbeni jedanaesterac.

7' velika šansa za Bijelo-plave. Talys je proigrao Lončara koji zdesna ulazi u kazneni prostor. Mogao je pucati, no ipak se odlučio ubaciti loptu u peterac, ali su Mađari izbijanjem u korner uspjeli otkloniti opasnost.

1' Osijek je poveo već u 50. sekundi. Lončar je uputio idealan centaršut s desnog krila, skočio je Dugandžić i glavom iz blizine matirao Molnara.

1' 1:0 - DUGANDŽIĆ

1' krenula je lopta s centra, utakmica je počela.

U ovom ogledu Osijek će istrčati u sastavu: Santini, Bagadur, Šutalo, Lončar, Marin, Ćavar, Kamenar, Talys, Lopa, Špoljarić i Dugandžić.

Još jednom vas pozdravljamo iz Rovinja! Nakon uvjerljive pobjede nad slovenskim Domžalama, nogometaše Osijeka za nekoliko minuta očekuje početak prijateljskog dvoboja s mađarskim drugoligašem.