Stručni stožer je poveo na put 26-oricu igrača koji će u Felcsutu ostati do petka, a potom se vraćaju u Osijek.

Nakon dva slobodna dana koja su imali nakon povratka iz Rovinja, nogometaši Osijeka ponovno su sjeli u klupski autobus i i krenuli put Mađarske. Bijelo-plavi će se u Felscutu nedaleko Budimpešte, na terenima Puskas Akademije, pripremati za nedjeljnu prvenstvenu utakmicu s Hajdukom u Gradskom vrtu. Na put je krenulo 26 igrača, a u odnosu na dosadašnje pripremno razdoblje nema Stjepana Radeljića i Talysa Oliveire.

Todorov će se probati nametnuti

Do petka će u nama već poznatoj mađarskoj bazi trenirati: Marko Malenica, Krševan Santini, Ivica Ivušić, Marijan Antolović, Mile Škorić, Gutieri Tomelin, Danijel Lončar, Ricardo Bagadur, Boško Šutalo, Alen Grgić, Erik Janža, Luka Marin, Domagoj Pušić, Marijan Ćavar, Marin Pilj, Laszlo Kleinheisler, Dmytro Lopa, Karlo Kamenar, Petar Bočkaj, Gabrijel Boban, Ezekiel Henty, Mirko Marić, Josip Špoljarić, Muzafer Ejupi i Marko Dugandžić te 19-godišnji Mile Todorov. Ovaj posljednji je makedonski reprezentativac U-20, igra na poziciji zadnjeg veznog i pokušat će se nametnuti stručnom stožeru, uz opciju ostanka u našoj B momčadi. Do sada je bio član trećeligaša Novigrada u koji je došao iz skopskog Rabotničkog.