NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Santini do ljeta u Domžalama

Osijek ustupio iskusnog vratara

Santini do ljeta u Domžalama

09.02.2019.

Bijelo-plavi su imali priličnu gužvu na vratarskoj poziciji, pa je prva pričuva Malenici posuđen slovenskom prvoligašu.

Krševan Santini, naš iskusni vratar, posuđen je do kraja ove sezone slovenskim Domžalama. Dva kluba se se dogovorila da ovaj provjereni čuvar mreže pređe u redove momčadi s kojom su Bijelo-plavi nedavno igrali na pripremama u Rovinju i pobijedili s uvjerljivih 5:0. Poznata je situacija da je u Gradskom vrtu prvi čuvar mreže Marko Malenica koji je standardan i pouzdan na vratima, dok mu je Santini cijelo vrijeme do sada bio pričuva, a kada bi uskočio između vratnica – posao bi odradio vrlo dobro.

Ivušić i Antolović konkurencija Malenici

Uglavnom je Krševan skupljao poneki nastup u natjecanju za Kup Hrvatske, a posljednji je puta bio u momčadi, na jednoj službenoj utakmici, protiv trećeligaša Krka. Ne sumnjamo da će u slovenskom prvoligašu imati puno više prilika za branjenje u kontinuitetu što svakako svojim iskustvom i kvalitetom zaslužuje. Što se, pak, tiče Osijeka, stručni stožer ostaje na Malenici te Ivici Ivušiću i Marijanu Antoloviću.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti