Tekstualni prijenos prijateljske utakmice protiv NK Zrinski Jurjevac. Utakmica počinje u 17 sati, a aktualnosti s utakmice donosi vam MMM.

OSIJEK - ZRINSKI 5:0

90' kraj susreta u Grabovcu.

88' Opet je Boban u odličnoj situaciji, iz dva pokušaja ne uspjeva zabiti.

85' Boban ne koristi stopostotnu priliku.

77' Grgić je lijepo asistirao Bobanu koji ne propušta "zicer" za peti pogodak.

77' 5:0 - BOBAN

73' u momčadi Zrinskog još dvije promjene: na klupu odlaze Galić i Majdiš, ušli su Filipović i Živković.

72' za Osijek će završnih dvadesetak minuta odigrati: Antolović, Lončar, Gutieri, Grgić, Janža, Ćavar, Kamenar, Lopa, Boban, Henty i Marić.

67' igru napuštaju Santos i Fehir, na terenu su Penava i Barišić-Jaman.

65' Dugandžić se prvi upisao među strijelce u nastavku susreta. Primio je loptu u šesnaestercu i bez problema poslao loptu u mrežu.

65' 4:0 - DUGANDŽIĆ

64' kod Zrinskog su izašli Moises i Kerovec, a ušli P. Ćavar i Lukačević.

63' Pilj iz slobodnog udarca pogađa gredu.

48' Pilj je asistirao Kamenaru na desnom krilu, a osječki veznjak loptu šalje pokraj vratiju.

46' počelo je drugo poluvrijeme. Osječani su u istom sastavu osim što je Ivušića na vratima zamijenio Antolović, dok je kod Jurjevčana ušao Begović umjesto Matkovića.

45' završeno je prvo poluvrijeme, vodstvom Osijeka od 3:0.

36' Moises ruši Šoršu u kaznenom prostoru i sudac Bel mora pokazati na bijelu točku. Kamenar je loptu poslao u lijevu stranu gdje je krenuo i Burim, ali je ostao "kratak".

36' 3:0 - KAMENAR (11m)

25' Pilj je na još ljepši način od Ćavara zatresao mrežu! Odlučio se na udarac s 30 metara i lopta je u visokom luku završila u samom gornjem lijevom kutu.

25' 2:0 - PILJ

24' Ejupi je u novoj prigodi, no ni sada nije uspio svladati Burima.

23' Dugandžić je gađao donji desni kut, vratar Zrinskog je spriječio novi pogodak.

22' Ćavar je pucao s više od 20 metara i vrlo lijepim udarcem poslao loptu pod gredu.

22' 1:0 - ĆAVAR

21' Ejupi je u dva navrata na udarcu, oba puta je Burim dobro obranio.

20' Abazaj centrira s lijeve strane, Dugandžić je pucao, lopta ne ide u okvir vratiju.

12' malo je nedostajalo da Pranjić loptu pošalje u vlastitu mrežu nakon ubačaja Kuprešaka s lijeve strane...

11' prvi udarac na utakmici, Pilj je puca sa 17 metara, nije bio precizan.

Za Zrinski će nastupiti: Burim, Majdiš, Mihaljević, Pranjić, D. Fehir, Galić, M. Kerovec, Kukučka, Matković, Moises i Santos.

U prvom poluvremenu za Osijek će igrati: Ivušić, Šorša, A.L. Barišić, Stanić, Kuprešak, Ćavar, Pilj, Kamenar, Abazaj, Dugandžić i Ejupi.

Pozdrav iz Grabovca sa stadiona "Franjo Dušić - Tetek"! Pratit ćemo prijateljski ogled između našeg prvoligaša i trećeligaša iz Jurjevca koji će Bijelo-plavima poslužiti kao priprema za nedjeljnu prvenstvenu utakmicu s Istrom 1961.