U srijedu, 27. veljače, u osječkom rodilištu na svijet su došli Leo, Dante, Leda i Noa.

S velikim zanimanjem iščekivali smo vijesti iz rodilišta osječkog KBC-a, tijekom 27. veljače, na rođendan NK Osijek. Kao što je poznato, nastavljamo akciju darivanja novorođenih. Simbolično, na dan osnutka našeg prvoligaša, sve one koji su baš u ta 24 sata došli na svijet u gradu na Dravi odlučili smo nagraditi klupskim poklonima. Namijenili smo im, kao i lani, i novčani iznos od 1947 kuna na štednoj kartici što će sigurno razveseliti i njihove roditelje kojima, dakako, od srca čestitamo!

U petak posjet bebama

Prema informacijama koje smo dobili, u srijedu su rođene četiri bebe, tri dječaka i jedna djevojčica. Leo, Dante, Leda i Noa naši su novi sugrađani koje ćemo odmah učlaniti u Bijelo-plavi klub. Uskoro ćemo ih, već ovoga petka, posjetiti u rodilištu i čestitati sretnim majkama i očevima. Dakako, uz darove koje donosimo i njima i njihovim prinovama.