Tekstualni prijenos utakmice protiv Lokomotive. Utakmica počinje u 15h, a aktualnosti s utakmice donosi vam MMM.

OSIJEK - LOKOMOTIVA 1:1

90' + 4 utakmica je završila podjelom bodova, neriješenim ishodom 1:1.

90' + 1 "požutio" je i Rakić.

89' sada je javnu opomenu dobio i Lecjaks.

87' žuti karton za Lončara.

86' Marić pokušava, atraktivno, ali ne i dovoljno učinkovito...

85' Uzuni je još jednom opasan u šesnaestercu, srećom pa nije bio dovoljno precizan iz ovoga udarca.

84' nakon više od deset mjeseci zaigrat će Ejupi koji ulazi umjesto Pilja.

83' Lopa je proigrao Kleinheislera koji iz punog trka puca s dvadesetak metara, a lopta zamalo odlazi iznad grede.

81' Rakić i Uzuni su opasno prijetili, no izostao je udarac iz dobre situacije.

80' "požutio" je Lopa.

79' centrirao je Pilj, Grgić pucao glavom, no slabo je to bilo.

78' žuti karton dobio je Maružin.

75' sada je Abazaja zamijenio Lopa.

73' umjesto Radonjića  ušao je Rakić.

72' Karačić je sa 16 metara uputio pravu "bombu" ka vratima Malenice, Osječane je spasio spoj vratnice i grede!

67' javnu opomenu dobio je Radonjić.

61' sada je domaćin imao priliku i za rezultatski preokret. Abazaj je pucao s 13-14 metara, lopta ipak završava pokraj vratiju.

59' Osijek je zasluženo izjednačio! Pilj je ubacio iz kornera, Lončar prebacio na drugu vratnicu, a u petercu se najbolje snalazi Marić i postiže svoj 12. pogodak u HNL-u ove sezone.

59' GOOOOOL 1:1 - MARIĆ

58' žuti karton dobio je Karačić.

58' izmjena i kod Osječana. Na klupu odlazi Špoljarić, na terenu je Boban.

54' ozlijeđenog Đuraseka zamijenio je Mlinar.

46' počinje drugi dio susreta, bez ijedne izmjene.

45' + 1 završeno je prvo poluvrijeme, iako je Osijek imao više od igre i bolje prigode, vodstvo imaju "Lokosi".

45' siguran izvođač jedanaesterca bio je Majstorović koji je "rastavio" Malenicu i poslao loptu u lijevi donji kut.

45' 0:1 - MAJSTOROVIĆ

45' jedanaesterac za Lokomotivu. Radonjić je u petercu ostavio loptu Uzuniju kojega je Malenica pokušao omesti, međutim, napadač gostiju pada i to je kazneni udarac.

38' "požutio" je Kleinheisler.

37' Grgić je prošao po desnom krilu, vratio idealno loptu za Pilja koji dobro puca, a Grbić skreće loptu u korner.

34' Abazaj puca lijevom nogom s ruba šesnaesterca, nije to bilo snažno, pa ni opasno po Grbića.

33' u kontri su Uzuni i Kastrati, osječka je obrana otklonila opasnost.

31' žuti karton dobio je Abazaj.

29' dobro je pucao Kleinheisler iz daljine, Grbić je također dobro intervenirao.

26' Marić je asistirao slobodnom Pilju koji nije uspio "opaliti" po lopti kako je htio na nekih 11 metara od protivničkih vratiju.

23' Gosti su u prigodi preko Datkovića, no igrač Lokomotive je s lijeve strane pogodio vanjski dio mreže.

13' prva prava šansa i to za domaćina. Kleinheisler je lijepo proigrao Marića na desnoj strani, uslijedila je idealna lopta na šest metara za Špoljarića koji je, neometan u toj situaciji, promašio loptu!

12' mirnih je desetak minuta u Gradskom vrtu.

1' kreće lopta s centra. Svoj debi u osječkim redovima ima mađarski reprezentativac Laszlo Kleinheisler.

Suci su: M. Vidulin (Kanfanar), B. Križarić (Čakovec) i N. Kečkiš (Virovotica).

Lokomotiva će igrati u sastavu: Grbić, Kolinger, Datković, Lecjaks, Majstorović, Karačić, Burić, Đurasek, Uzuni, Kastrati i Radonjić. Na klupi su: Hendija, Hujber, Drožđek, Rakić, Babić, Mlinar i Maružin.

Za Bijelo-plave će danas igrati: Malenica, Grgić, Škorić, Gutieri, Lončar, Pušić, Kleinheisler, Abazaj, Špoljarić, Pilj i Marić. Pričuve su: Ivušić, Boban, Kamenar, Ejupi, Lopa, Šutalo i Ćavar.

Osijek i Lokomotiva su konkurenti u borbi za Europu i bodovi u ovom susretu su vrlo važni za obje momčadi.