Pioniri su svladali vršnjake iz NK Zagreb rezultatom 3:1, dok je naša kadetska momčad slavila s 1:0.

Pioniri i Kadeti osječkog nogometnog prvoligaša proteklog su vikenda gostovali kod vršnjaka iz NK Zagreb. Pritom su naši mladići ostvarili dvije pobjede i kući se vratili s maksimalnim bodovnim učinkom. Izabranici Vedrana Nikšića svladali su „Pjesnike“ s 3:1, iako je domaćin prvi došao u vodstvo. No, u drugom poluvremenu gosti su preokrenuli rezultat i to u samo pet minuta, od 60. do 65. Strijelci su bili Mikolčić iz jedanaesterca, Kos i Sinković.

Branšteter za tri boda

U toj kategoriji Osijek je šesti na prvenstvenoj ljestvici s 28 osvojenih bodova, a prva je Lokomotiva. Kadeti su na terenu u Veslačkoj ulici slavili s minimalnih 1:0, golom reprezentativca Branštetera. Momčad Tomislava Radotića trenutno zauzima sedmu poziciju s 26 bodova na svom kontu, dok je lider zagrebački Dinamo. Podsjećamo da je susret u juniorskoj konkurenciji između Osijeka i Dinama odgođen zbog nastupa Modrih u europskoj Ligi prvaka.