NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kleinheisler čeka Vatrene

Reprezentativni pozivi nogometašima Osijeka

Kleinheisler čeka Vatrene

13.03.2019.

Kleinheisler je neizostavan na popisu mađarskog izbornika Rossija, a 24. ožujka u Budimpeštu stiže naša Hrvatska.

Sve je više reprezentativnih poziva u Gradskom vrtu. Laszlo Kleinheisler je neizostavan u reprezentaciji Mađarske, pa ga je izbornik Rossi, koji je u nedjelju bio u Gradskom vrtu, uvrstio među kandidate i za predstojeće utakmice sa Slovačkom i Hrvatskom (24. ožujka, Budimpešta). Bez obzira na to što je imao dužu stanku i samo je jedna utakmica iza njega u proteklom razdoblju, Laszlo je vrlo bitan igrač za Mađare, tako da će ponovno biti u kadru naših sjevernih susjeda. Što se tiče Erika Janže, on je imao predpoziv za oglede s Izraelom i Sjevernom Makedonijom, no ipak na kraju nije ostao među onima koji će se naći u konkurenciji…

Ćavar protiv Caimacova

Marijan Ćavar je ponovno dobio poziv za U-21 selekciju Bosne i Hercegovine koju očekuje kvalifikacijski dvoboj s Moldavijom na sarajevskoj Grbavici. Zanimljivo je da će mu s druge strane terena biti Mihail Caimacov iz Osijeka II koji je među pozvanima za moldavsku nacionalnu vrstu. U reprezentaciji U-20 zaigrat će Tomislav Soldić, još jedan prvotimac naše B momčadi. On putuje u švicarski Kriens gdje će biti odigrana prijateljska utakmica između Švicarske i Hrvatske. Todor Todoroski, novi član osječkog drugoligaša, participirat će za U-21 selekciju Makedonije na „Antalya Cupu“.

Šutalo neizostavan u selekciji U-19

Boško Šutalo je standardan u vrsti U-19 koja nastavlja kvalifikacije za Europsko prvenstvo. U Sinju i Dugopolju izabranike Ivana Gudelja očekuju dvoboji s Njemačkom, Mađarskom i Norveškom. Za reprezentaciju U-17 poziv je dobio Filip Kovačević. Ta se nacionalna momčad također bori za odlazak na EURO. U danskom Silkeborgu će odmjeriti snage s Danskom, Engleskom i Švicarskom. Franko Kolić i Marko Milošević pozvani su u selekciju U-16 za dvije prijateljske dvoboje protiv Turske.

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti