NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
U petak protiv Puskas Akademije

Bijelo-plavi odlaze u Mađarsku

U petak protiv Puskas Akademije

19.03.2019.

Među putnicima za mađarski Felcsut neće biti reprezentativaca i još dvojice igrača koji će zaigrati za Osijek II.

Prvenstvenu stanku u HNL-u, uvjetovanu kvalifikacijskim nastupima naše A reprezentacije s Azerbajdžanom i Mađarskom, nogometaši Osijeka iskoristit će za odlazak na mini-pripreme u svoju poznatu bazu – mađarski Felcsut. Momčad će trenirati na odličnim terenima Puskas Akademije, a dogovoren je i kontrolni ogled s tamošnjim prvoligašem u kojem igraju Osječani Josip Knežević i Benedik Mioč. Utakmica je na rasporedu u petak, od 14 sati na stadionu Pancho Arena.

U nedjelju u Budimpešti

Osječani će u susjednoj državi ostati do nedjelje, 24. ožujka, kada će imati priliku pogledati i utakmicu Mađarska – Hrvatska na Groupama Areni u Budimpešti. Stručni stožer će na put povesti sve trenutno raspoložive igrače, među kojima, dakako, neće biti onih prvotimaca koji su angažirani u raznim reprezentativnim vrstama (Kleinheisler, Abazaj, Ćavar i Šutalo). Također, Zekić će udovoljiti želji svoga kolege na klupi Osijeka II, Dine Skendera i ostaviti mu na raspolaganju Lončara i Špoljarića za gostovanje našeg drugoligaša kod Lučkog u Zagrebu.

Foto: pfla.hu

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti