Osječani su krajem rujna prošle godine odigrali odličnu utakmicu u Zaprešiću i zasluženo slavili s 3:0.

Utakmica u srijedu bit će drugi međusobni dvoboj Intera i Osijeka ove sezone u Zaprešiću. Prvi je odigran 29. rujna prošle godine kada su Osječani slavili s uvjerljivih 3:0, odigravši pritom odličnu utakmicu. Svi su golovi postignuti u drugom poluvremenu iako su gosti opasno prijetili i u prvih 45 minuta, ali u tom razdoblju igre nisu uspjeli matirati Matkovića. „Otvorilo“ se u nastavku kada su mrežu domaćina pogađali Marić (67.), Bočkaj (72.) i Boban (88.).

Jako dobra prezentacija Bijelo-plavih

Važan detalj iz tog ogleda je drugi žuti, dakle isključujući crveni karton, za braniča Intera Dalića, neposredno uoči drugog pogotka Bijelo-plavih. Zaprešićani su i prije toga bili u podređenom položaju, a nakon što su ostali s igračem manje, praktički je posao za osječku momčad bio zaključen. Osijek se tada prezentirao u jako dobrom izdanju, a sastav je izgledao ovako: Malenica, Grgić, Škorić, Gutieri, Janža, Ćavar (Boban), Pušić, Bočkaj (Pilj), Hajradinović (Lopa), Henty i Marić.