NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori slavili u Rijeci

HNL za mladež

Juniori slavili u Rijeci

09.04.2019.

Iako su Riječani bolje plasirani od Bijelo-plavih, naša je momčad zasluženo osvojila bodove.

Sve tri mlade momčadi Osijeka koje se natječu u HNL-u proteklog su vikenda bile u gostima. Najteža je zadaća pritom čekala juniore jer su za protivnika imali bolje plasiranu Rijeku. Osječani su na kraju ipak bili bolji i rezultatski uspješniji od svoga domaćina i slavili s 3:2. Strijelci su u vrlo zanimljivom ogledu bili Durdov iz jedanaesterca, Bliznac i Benić. Osijek ima 29 bodova i peti je na ljestvici, dok se vodeći kvartet na čelu s Hajdukom odvojio i teško će ga biti sustići u nastavku sezone.

Četiri osvojena boda u Čakovcu

Pioniri su igrali u Čakovcu gdje su s Međimurjem remizirali u igri bez pogodaka. Bio je to dvoboj susjeda na tablici nakon kojega su učenici Vedrana Nikšića ostali ispred nedjeljnog suparnika. Bijelo-plavi su peti s 32 boda, a ispred su nedostižna Lokomotiva te Hajduk, Dinamo i Rijeka. Kadeti su na istom gostovanju opravdali ulogu favorita jer su Čakovčani najslabija momčad u Ligi. Bilo je 0:3, a u osječkim redovima strijelci su bili Cimerman, Mršić i Ulm. Zanimljivo je istaknuti da su svi golovi postignuti u drugom poluvremenu. Osijek se popeo na četvrtu poziciju i trenutno ima samo bod manje od trećeplasirane Istre 1961. Na vrhu su Dinamo i Hajduk.

Uspješni nastupi u Kupu

Prošloga su tjedna odigrani i četvrtfinalni susreti Kupa Hrvatske. Pioniri su nam plasman u polufinale izborili pobjedom nad Lokomotivom od 1:0. Jedini pogodak postigao je Krivić. U istom natjecanju Juniori su bili bolji od Slavije u Pleternici s uvjerljivih 3:0. Strijelci su bili Bliznac, Kuprešak i Gadže.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti