Na stadionu u Gradskom vrtu igralo se 5. kolovoza prošle godine, a rezultat je bio 3:2.

Sve tri dosadašnje utakmice s Rudešom ove sezone Bijelo-plavi su riješili u svoju korist. Ona jedna iz Gradskog vrta, odigrana 5. kolovoza prošle godine, kada su klubovi zamijenili domaćinstvo jer se uređivao travnjak u Kranjčevićevoj, završila je rezultatom 3:2. Na osnovu konačnog ishoda moglo bi se zaključiti da je to bila prilično neizvjesna utakmica, no treba podsjetiti da je Osijek imao vodstvo od tri gola razlike, da bi se u završnici opustio što su gosti iskoristili i ublažili poraz.

Marić dvostruki strijelac

Osječani su relativno brzo stekli „opipljiviju“ prednost, budući da je Mirko Marić zatresao suparničku mrežu u 26. i 30. minuti. U nastavku je, u 73. minuti, strijelac bio i Henty, a onda je uslijedilo razdoblje u kojem je Rudeš zabio dva pogotka, oba preko Mrkonjića, u 78. i 83. minuti (kazneni udarac). U našoj su momčadi tada bili: Malenica, Grgić, Škorić, Gutieri, Lončar, Mudražija (od 90. + 2 Pervan), Kamenar (od 58. Mioč), Bočkaj, Hajradinović, Henty (od 81. Štrkalj) i Marić. Trener je bio Zekić, dok je goste vodio Matić. Gledatelja je bilo 2.051, a sudio je Matoc iz Zaprešića.