Tijekom igre bilo je neriješeno 0:0 nakon čega su uslijedili jedanaesterci u kojima su Bijelo-plavi slavili s 5:4.

Kadeti Nogometnog kluba Osijek plasirali su se u polufinale Kupa Hrvatske i to pobjedom nad zagrebačkim Dinamom! Igralo se u Gradskom vrtu, a Osječani su prolaz među četiri najbolje momčadi u ovome natjecanju izborili boljim izvođenjem jedanaesteraca 5:4. Prethodno je rezultat četvrtfinalnog ogleda bio neriješen 0:0.

Srušili favorita u Gradskom vrtu

Sigurni s bijele točke bili su: Galušić, Svrzlić, Senčar, Marodi i Dolovski. Velika je ovo pobjeda Radotićevih učenika jer treba naglasiti kako je Dinamo u HNL-u dominantan u ovoj kategoriji o čemu najbolje svjedoči podatak da su čak 18 od ukupno 21 utakmice riješili u svoju korist. Osim toga, bila je to i prva ovosezonska pobjeda Bijelo-plavih nad liderom i to u posebno važnom dvoboju nakon kojega poraženi više nema priliku nadoknaditi propušteno…