NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Čak osmorica u prvih 11!

Promocija domaćeg igračkog kadra

Čak osmorica u prvih 11!

13.04.2019.

Od početka utakmice s Rudešom u momčadi su bili: Malenica, Škorić, Lončar, Grgić, Marin, Žaper, Pilj i Špoljarić...

U Gradskom vrtu je i dan nakon utakmice s Rudešom prisutno zadovoljstvo uslijed ostvarene pobjede, nakon dužeg vremena pred osječkim navijačima. Igra je također dobila pozitivne ocjene, a ima još jedna spoznaja koja zasigurno veseli istinske ljubitelje nogometa u gradu na Dravi. Naime, u petak je u početnoj jedanaestorici Bijelo-plavih startalo čak osam igrača koji su do najbolje momčadi došli kroz našu Školu nogometa! Također, od tri obavljene izmjene, prigodu su dobila još dvojica domaćih nogometaša, pa ih je ukupno deset nastupilo u ovoj prvenstvenoj utakmici. Nema to niti jedan drugi prvoligaški klub u Hrvatskoj, stoga se time svakako želimo i trebamo pohvaliti!

Razmišljanje i o sutrašnjici

Od prve minute su startali Marko Malenica na vratima, kapetan Mile Škorić i Danijel Lončar u obrani, na bočnim su pozicijama bili Alen Grgić i Luka Marin, u sredini terena Mihael Žaper i Marin Pilj te u napadu Josip Špoljarić. S klupe su u drugom poluvremenu ušli još Domagoj Pušić i Tomislav Šorša, iskusni dvojac veznjaka. U vremenu i okolnostima kada se Osijek u svakoj utakmici bori za što bolji rezultat, za mjesto koje će ga ponovno odvesti u Europu, definitivno je pohvalno da se stručni stožer ne ustručava forsirati kadar iz vlastitog inkubatora. Bez obzira što je ostvarenje  kratkoročnih rezultatskih ciljeva uvijek ispred onoga što donosi budućnost, briga o sutrašnjici i promišljanje o momčadi za sljedeću sezonu svakako je dobrodošlo i pozitivno. Stoga je ova lijepa priča zaslužila i pokoju rečenicu više... 

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo36+5492
2.Rijeka36+3467
3.Osijek36+2562
4.Hajduk36+2062
5.Gorica36+1159
6.Lokomotiva36+849
7.Slaven Belupo36-1237
8.Inter-Zaprešić36-4431
9.Istra 196136-4225
10.Rudeš36-5414

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti