Članovi „Kohorte“ organizirano će ići i u Pulu, a potom u utorak i u Zagreb, na polufinale Kupa s Dinamom.

Nogometašima Osijeka slijede dva uzastopna gostovanja, jedno u Prvenstvu, drugo u Kupu Hrvatske. Organizirano će na utakmice s Istrom 1961 i Dinamom krenuti i navijači našeg prvoligaša. Cijena puta za Pulu (petak, 19. travnja) iznosi 150 kuna, dok će oni koji se spremaju sljedećeg utorka (23. travnja) bodriti Bijelo-plave u Zagrebu izdvojiti za put 80 kuna.

Javiti se u prostorije Udruge

Prijave se primaju isključivo u prostorijama Udruge „Kohorta“ u Tvrđi i to od ponedjeljka do četvrtka u vremenu od 18 do 22 sata te u petak od 16 do 19 sati. Tamo možete dobiti i sve dodatne informacije koje se tiču i preuzimanja ulaznica, budući da je organizator oba putovanja osječka navijačka skupina.