Tekstualni prijenos utakmice protiv Istre. Utakmica počinje u 16:30 sati, a aktualnosti s utakmice donosi vam MMM.

ISTRA 1961 - OSIJEK 1:0

90' + 3 kraj susreta. Nakon dugog vremena Istra 1961 je osvojila sva tri boda, a Osječani su doživjeli prvi poraz pod vodstvom Dine Skendera.

89' umjesto Pušića ušao je Špoljarić.

88' u samoj završnici pogodak postižu - Puljani. Ndi je ubacio iz kornera, skočio je Mierez i glavom svladao Malenicu.

88' 1:0 - MIEREZ

77' umjesto Marića ušao je Ejupi.

75' pucao je Mierez glavom, slabo da bi Malenica bio na većem iskušenju.

73' posljednji puta danas mijenja Cvitanović. Iz igre povlači Laukžemisa, u igri je Ndi.

71' Kleinheisler centrira s lijeve strane, Marić zamalo ne stiže na taj ubačaj.

69' prva zamjena kod Bijelo-plavih. Izlazi Pilj, ušao je Abazaj.

65' nakon dugo vremena pokušali su nešto i domaći. Laukžemis je pucao, ali nije pogodio okvir vratiju.

60' udarac Pušića, međutim, ni on baš nije dobro "poklopio" loptu.

59' igru je napustio S. Lončar, a ušao je Savio.

58' opet je bilo opasno pred vratima Žuto-zelenih. Sada je iz "voleja" pucao Kleinheisler sa 13 metara, ali je to završilo iznad grede.

58' pritisak Osijeka se nastavlja. Guti je pucao, a Čondrić jedva spašava nogom!

53' još jedna sjajna šansa za goste! Kombinirali su Žaper i Marić, a ovaj prvi je na kraju s pet metara pucao u padu da bi lopta otišla zamalo pokraj desne vratnice...

46' velika prilika Osječana! Grgić je proigrao Pušića koji zdesna idealno vraća loptu u šesnaesterac za Pilja koji puca sa 14 metara, lopta pogađa Rodrigueza u ruku metar ispred gol-linije, ali sudac Strukan ne dosuđuje jedanaesterac!

46' počelo je drugo poluvrijeme.

na tribinama je 838 gledatelja.

45' + 3 završilo je vrlo nervozno i borbeno prvo poluvrijeme, bez golova na Aldo Drosini.

45' Grgić dobro prolazi desnom stranom, ali je povratna lopta u kaznenom prostoru bila neupotrebljiva.

44' zbog ozljede je izašao Sane, u igri je Obeng.

40' još jedan žuti, ovaj puta za Pavića.

39' žuti karton za Pušića.

36' Pilj je u kontri, daje loptu Kleinheisleru koji puca lijevom nogom iz obećavajuće situacije, međutim, učinio je to vrlo neprecizno.

32' i Sane je dobio javnu opomenu.

32' Škorić je probao petom nakon kornera, nije to bilo dobro.

29' još jedan udarac Kleinheislera, opet u okvir vratiju, još jednom Čondrić brani.

28' Sane puca iz daljine, nema prave opasnosti za Malenicu.

27' Iglesias nešto pokušava po lijevoj strani, ulazi u šesnaesterac, ali nije preciznog udarca.

23' dobar prodor, potom i ubačaj Talysa, ali Rufati otklanja opasnost iz domaćeg peterca.

17' sada je "požutio" i Mierez.

15' odmah slijedi i dobar pokušaj Kleinheislera s dvadesetak metara, vratar domaćih je uspio zaustaviti loptu.

15' žuti karton dobio je S. Lončar.

13' Marić je pucao, no taj je udarac blokiran, pa Čondrić nije imao težak posao.

1' počeo je susret u Puli.

Sudit će D. Strukan (Split) uz pomoćnike B. Zobenicu (Velika Gorica) i S. Rođak-Karšić (Podravske Sesvete).

Istra 1961 utakmicu će započeti s ovom jedanaestoricom: Čondrić, Rodriguez, Ruafti, Franić, Pavić, Galilea, S. Lončar, Sane, Iglesias, Laukžemis i Mierez. Na klupi su: Landeta, Maicon, Čuljak, Fuentes, Ndi, Obeng i Savio.

Osječani će zaigrati u sastavu: Malenica, Škorić, Gutieri, Šutalo, Grgić, Žaper, Pušić, Talys, Kleinheisler, Pilj i Marić. Pričuve su: Ivušić, D. Lončar, Ejupi, Špoljarić, Šorša, Abazaj i Marin.

Iz suncem obasjane Pule šaljemo vam pozdrav sa stadiona Aldo Drosina!