Osječani su imali nekoliko lijepih šansu u razdoblju od 46. do 65. minute, nisu zabili gol, a primili su ga u samoj završnici…

Prvi puta su Bijelo-plavi poraženi otkako je za kormilo došao Dino Skender. U četvrtoj utakmici njegova trenerskog mandata Osijek je izgubio na gostovanju u Puli s 1:0, nakon pogotka primljenog u 88. minuti kada je strijelac bio spretni Mierez. Dakako da Skender nije mogao biti nimalo zadovoljan ovakvim raspletom susreta u kojem je domaćin, praktički, svoju jedinu pravu prigodu pretvorio u gol i pobjedu.

Naš je trener istaknuo da je njegova momčad dosta toga kontrolirala do dvadesetak minuta prije kraja, a najbolje je razdoblje imala od 46. do 65. minute. Šteta je što su zrele šanse Pilja, Žapera, Gutierija i Kleinheislera ostale neiskorištene dok je Istra 1961 zabila iz prekida koji su Osječani velika boljka ove sezone.