Kohorta u subotu slavi rođendan

Iz redova naše navijačke skupine

Kohorta u subotu slavi rođendan

25.04.2019.

Iz Udruge pozivaju sve one koji osjećaju pripadnost gradu i Klubu da dođu na tribinu na utakmici s Dinamom.

Izvjesno je da će subotnja utakmica između nogometaša Osijeka i Dinama, ovaj puta u borbi za prvenstvene bodove, imati i posebnu kulisu što se tiče ambijenta. Razlog je ne samo u tomu što će biti povećano zanimanje ljubitelja najvažnije sporedne stvari na svijetu, nego u spoznaji da će osječka navijačka skupina tom prigodom proslaviti svoj 31. rođendan. Prilika je to da se pripadnici Kohorte okupe u najvećem broju ove polusezone i daju svoj značajan doprinos nastojanju Bijelo-plavih da na terenu budu bolji od državnog prvaka.

Prodaju se rođendanske majice

Sigurno se priprema i prigodna koreografija, no to ćemo već prepustiti onima koji na tomu rade, a za ostale neka ostane iznenađenje do predstojećeg derbija. Kohortaši pozivaju sve one koji su nekada bili dio njih, one koji su to još uvijek, kao i sve buduće navijače da uveličaju rođendansku proslavu dolaskom na utakmicu koja počinje u 19 sati. Također, iz Udruge upućuju poziv da se na stadion dođe nešto ranije i zauzmu mjesta na istočnoj tribini što će olakšati organizaciju i pripremu svega ono što se planira odraditi. Također, u navijačkim prostorijama u Tvrđi mogu se kupiti rođendanske majice po cijeni od 30 kuna, a to možete učiniti najkasnije do petka u vremenu od 18 do 22 sata.

1.Dinamo000
2.Gorica000