Učenici Vedrana Nikšića u srijedu od 17 sati u Gradskom vrtu dočekuju vršnjake iz Varaždina.

Nakon što su nam se kadeti i juniori plasirali u finale Kupa Hrvatske, tu mogućnost ove će srijede, 8. prosinca, imati i naši pioniri. U polufinalu su domaćini vršnjacima iz Varaždina, a susret na terenu s umjetnom travom u Gradskom vrtu počinje u 17 sati. Osječani ne bježe od uloge favorita na osnovu onoga što prikazuju u HNL-u, u odnosu na svoga protivnika koji je treći odostraga na prvenstvenoj ljestvici.

Dvije pobjede nad Varaždincima

No, treba ukazati na činjenicu da je Varaždince preuzeo novi trener Nikola Šafarić i da pod njegovim vodstvom igraju puno bolje o čemu svjedoči i nedavna pobjeda nad Hajdukom kao i osvojeni bodovi u prošlom kolu u gostima kod Solina. Dodajmo da su dvaput Osijek i Varaždin međusobno igrali ove sezone, a oba puta su slavili Bijelo-plavi (3:2 i 3:0). Izabranici Vedrana Nikšića vjeruju da će i ovaj puta pobijediti i plasirati se u finale u kojem bi igrali s boljim iz dvoboja Hajduk – Rijeka.