NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pioniri ovaj puta najuspješniji

HNL za mlađe kategorije

Pioniri ovaj puta najuspješniji

13.05.2019.

Treneri naših momčadi nastoje, prije skorašnjeg trostrukog finala Kupa, sačuvati neke igrače za najvažnije utakmice.

U prethodnim prvenstvenim utakmicama naših mlađih kategorija u HNL-u izostao je očekivani učinak. No, treba znati da treneri u svim momčadima, koje uskoro očekuju nastupi u finalima Kupa, kombiniraju igrački kadar i „rotiraju“ kako bi u optimalnim okolnostima dočekali 21. svibnja i trostruku borbu za trofej. U tom kontekstu rezultati proteklog vikenda zasigurno nisu objektivno mjerilo kvalitete Osječana i njihovih suparnika…

Mažar ušao s klupe i zabio

Pioniri su ostvarili pobjedu nad Sesvetama u Gradskom vrtu s minimalnih, no zasluženih 1:0. Pogodak je postigao Mažar koji je ušao s klupe i presudio pobjednika. Osijek je peti na ljestvici s 39 bodova. Kadeti su također igrali sa Sesvećanima koji su slavili s 2:1. Strijelac za domaćina bio je Senčar. Šteta što su Bijelo-plavi u ovom uzrastu propustili prigodu skočiti na treće mjesto, ovako su ostali peti. Poraz su doživjeli i Juniori koji su ugostili momčad Rudeša. Rezultat je bio 0:1, a zanimljivo je da su i Steinbrucknerovi izabranici na petoj poziciji.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti