NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Skender: Pobjeda bi nas približila cilju

Pressica uoči novog derbija

Skender: Pobjeda bi nas približila cilju

14.05.2019.

Naš će trener prisilno morati mijenjati momčad u trenutno najvažnijoj utakmici sezone.

Dan uoči ogleda s Rijekom u Gradskom vrtu, na redovitoj konferenciji za novinare naš trener Dino Skender iznio je svoja razmišljanja i stavove u iščekivanju najvažnijeg susreta sezone. U više navrata je kormilar Bijelo-plavih naglasio kako njegova momčad sama odlučuje o svojoj sudbini i da je to najbitnije. O Riječanima je, dakako, govorio s respektom, uvažavajući snagu protivnika. No, od svojih izabranika očekuje da budu na razini onoga što su pokazali protiv Dinama i Lokomotive. Dodao je da bi nas pobjeda definitivno približila cilju iako posao ni u tom slučaju još ne bi bio sasvim završen. Što se sastava tiče, bit će prisilnih promjena uslijed žutih kartona i ozljeda, a Skender će nakon posljednjeg treninga odlučiti s kojim će igračima započeti derbi.
Press konferenciju pogledajte ovdje:

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti