Naši su se prvotimci očitovali o najboljim pojedincima u HNL-u akciji „Trofej nogometaš“.

Hrvatska udruga "Nogometni sindikat" i ove godine provodi glasovanje za najbolje aktere Hrvatski Telekom Prve lige u sezoni 2018./2019. pod nazivom „Trofej Nogometaš“. Poznato je kako pritom glasaju igrači i treneri svih momčadi HNL-a koji, po načelu klupske pripadnosti, ne mogu svoj glas dati niti jednom suigraču. U utorak su i naši profesionalci glasovali za najistaknutije pojedince ligaškog natjecanja. Birali su idealnu momčad Lige po pozicijama, najzapaženijeg mladog igrača do 21 godine i općenito najboljeg aktera s naših prvoligaških terena.

Glasovanje i za najboljeg suca

Poseban izbor odnosi se na najsigurnijeg vratara, a i Osječani su se trebali opredijeliti za najboljeg hrvatskog igrača, računajući i sve one koji nastupaju u inozemstvu. Kao i do sada, glasovalo se i za suca koji je ostavio najbolji dojam u sezoni na izmaku, a sudionici ove ankete izjasnili su se i o najboljem travnjaku. Laureate ćemo doznati na svečanosti „Trofej nogometaš 2019“ koja će biti upriličena na kraju natjecateljske godine.

Foto: Hrvatska udruga "Nogometni sindikat"