NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Skender: Želimo zadržati 3. mjesto

Press konferencija po svršetku derbija

Skender: Želimo zadržati 3. mjesto

15.05.2019.

Trener Osijeka mogao je biti sretan i zadovoljan jer mu je momčad još jednu utakmicu odigrala na visokoj razini.

I sretan i zadovoljan bio je Dino Skender po svršetku derbija s Riječanima. Osijek je igrom i brojnim prigodama, uz dva postignuta pogotka, zaslužio bodove, a potpuno je zagospodario terenom nakon što je prenervozni riječki veznjak Pavičić zaradio drugi žuti karton i isključenje. Iako su gosti prvi preko Čolaka došli u vodstvo, Osječani su preokrenuli rezultat u svoju korist golovima odličnog Marića. Skender je rekao kako mu je momčad još jednom bila na onoj razini koja je potrebna za ostanak na trećem mjestu i plasman u Europu koji je sada doslovno samo na korak Bijelo-plavima. Pohvalio je trener svoje igrače i poručio da posao još nije završen, istaknuvši kako se svi u Klubu s pravom mogu nadati da će Osijek zadržati  poziciju koju već duže vrijeme zauzima na prvenstvenoj ljestvici.

Press konferenciju na kojoj je pitanjem za trenera sudjelovao i klupski predsjednik Ivan Meštrović pogledajte ovdje:

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti