NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Svi u gostima kod Slaven Belupa

Prva HNL za mladež

Svi u gostima kod Slaven Belupa

16.05.2019.

Sve tri naše momčadi odmjerit će snage s vršnjacima iz Koprivnice u predposljednjem kolu ligaškog natjecanja.

Iako je sva pozornost igrača i trenera u našim mlađim kategorijama koje se natječu u HNL-u usmjerena na idući utorak i trostruko finale Kupa, treba što kvalitetnije odraditi obveze u predposljednjem kolu ligaškog natjecanja. Osječani već ovoga petka gostuju u Koprivnici gdje će odigrati tri utakmice protiv vršnjaka iz Slaven Belupa.

Juniori imaju najtežu zadaću

Pioniri Osijeka trenutno imaju 16 bodova više u odnosu na Koprivničane, a da su kvalitetnija momčad svjedoči i rezultat prvog međusobnog dvoboja ove sezone, odigranog u Gradskom vrtu, kada je rezultat bio 3:0. Svakako će ulogu favorita imati i naši Kadeti jer „Farmaceuti“ zauzimaju pretposljednje mjesto na ljestvici, dok Bijelo-plavi s Lokomotivom dijele četvrtu i petu poziciju. Juniori bi mogli imati najteži posao budući da je u njihovom slučaju najmanja bodovna razlika (tri boda) u odnosu na protivnika od kojega su Steinbrucknerovi učenici jesenas poraženi na svom terenu.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti