NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pretpoziv Miletu Škoriću

Dalić objavio popis reprezentativaca

Pretpoziv Miletu Škoriću

20.05.2019.

Izbornik najbolje hrvatske vrste odredio je kandidate za predstojeće utakmice s Walesom i Tunisom.

Kapetan našeg prvoligaša Mile Škorić dobio je pretpoziv izbornika najbolje hrvatske vrste Zlatka Dalića uoči predstojećih utakmica naše reprezentacije! Kao što je poznato, Hrvatska će prvo 8. lipnja u osječkom Gradskom vrtu odigrati kvalifikacijski susret protiv Walesa, a tri dana kasnije u prijateljskom ogledu odmjerit će snage sa selekcijom Tunisa u Varaždinu.

Naš kapetan zaslužio pozornost

Škorić je svakako svojim dobrim igrama u kontinuitetu i ove sezone zavrijedio izbornikovu pozornost. Činjenica je kako je već duže vrijeme među stožernim igračima Osijeka na kojega se treneri uvijek mogu osloniti. 

Iznimno mi je drago što sam i ja među onima koje je izbornik Dalić pratio i odlučio mi uručiti pretpoziv za utakmice s Walesom i Tunisom. Imam jedan nastup za A reprezentaciju, iz svibnja 2017. u mandatu gospodina Čačića, kada je Hrvatska u Los Angelesu igrala protiv Meksika i pobijedila s 2:1. No, ovo je ipak nešto drugo jer se radi o najvećim „facama“ hrvatskog nogometa. Biti u bilo kakvim kombinacijama za momčad koja je druga na svijetu puno znači u svakom pogledu. Potvrda je to i meni da sam imao dobru sezonu, pa je logičan osjećaj i sreće i zadovoljstva.

Svi pozivi i pretpozivi

Pozive za spomenute susrete dobili su: Kalinić (Aston Villa), Livaković (Dinamo), Sluga (Rijeka), Vida (Beškitaš), Lovren (Liverpool), Jedvaj (Bayer L.), Barišić (Rangers), Ćaleta-Car (Olimpique), Bartolec (Nordsjaelland), Benković (Celtic), Melnjak (Rizespor), Modrić (Real Madrid), Rakitić (Barcelona), Kovačić (Chelsea), Badelj (Lazio), Brozović (Inter), Rog (Sevilla), Pašalić (Atalanta), Bradarić (Cagliari), Perišić (Inter), Kramarić (Hoffenheim), Rebić (Eintracht), Vlašić (CSKA Moskva), Brekalo (Wolfsburg) i Petković (Dinamo). Osim našeg kapetana, pretpozive su još dobili Caktaš i Posavec (oba Hajduk).

Foto: HNS

HT Prva liga

1.Dinamo17+2441
2.Hajduk18+1232
3.Rijeka17+1031
4.Osijek18+1130
5.Gorica19-129
6.Lokomotiva18+328
7.Slaven Belupo18-1618
8.Inter-Zaprešić19-1613
9.Istra 196118-1312
10.Varaždin18-1412

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 19. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 15.12.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 18. kolo

Osijek - Lokomotiva 4:0

Stadion Gradski vrt, 08.12.2019. 15:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti