Juniori su nastavili fenomenalan pobjednički niz u Slavonskom Brodu i svladali u finalu momčad Lokomotive s 3:1.

Kakva dominacija Osječana u Slavonskom Brodu! I treće finale Kupa Hrvatske za mlađe kategorije pripalo je Bijelo-plavima! Juniori Osijeka pobijedili su itekako opasnu i neugodnu Lokomotivu s 3:1 i zaokružili sjajnu nogometnu priču našeg prvoligaša na stadionu „Stanko Vlainić-Dida“. Učenici Tomislava Steinbrucknera besprijekorno su odradili prvih 45 minuta u kojima su stekli veliku prednost od tri gola razlike. Prvo je Durdov u 15. minuti glavom pogodio mrežu nakon idealnog ubačaja Todoroskog s desne strane. U 27. minuti prednost je udvostručena, a strijelac je bio Todoroski koji je vrlo lijepo ciljao iz slobodnog udarca sa 17 metara, prebacivši „živi zid“. Lopta je odsjela u gornjem desnom kutu nemoćnog Tora.

Durdov dvostruki strijelac

Treći pogodak postigao je ponovno Durdov. Stanić se našao u ulozi asistenta, osječki je napadač izbjegao zaleđe, ušao u kazneni prostor i pucao, a Međimorec je jedino uspio „šrajfati“ loptu koja je završila iza leđa vratara „Lokosa“. U drugom poluvremenu Lokomotiva je bila bolja i puno opasnija, čak u tri navrata je pogađala vratnicu, odnosno gredu, ali je u završnici uspjela tek smanjiti rezultat. Vrlo zapaženog Dubrovića svladao je Hujber, lijepim udarcem glavom. Osijek je igrao u sastavu: Dubrović, Todoroski, Barišić, Stanić, Išasegi, Bliznac (’84. Pudić), Soldić, Benić (’26. Hranjec), Todorov (’75. Lišnić), Kuprešak ('67' Kuzminski) i Durdov. Steinbruckneru su na klupi pomagali Nikša Petrović, Zvjezdan Vibovec i Dino Siber.