NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
I treća „kanta“ je Osijekova!

Sjajna dominacija Osječana u Kupu

I treća „kanta“ je Osijekova!

21.05.2019.

Juniori su nastavili fenomenalan pobjednički niz u Slavonskom Brodu i svladali u finalu momčad Lokomotive s 3:1.

Kakva dominacija Osječana u Slavonskom Brodu! I treće finale Kupa Hrvatske za mlađe kategorije pripalo je Bijelo-plavima! Juniori Osijeka pobijedili su itekako opasnu i neugodnu Lokomotivu s 3:1 i zaokružili sjajnu nogometnu priču našeg prvoligaša na stadionu „Stanko Vlainić-Dida“. Učenici Tomislava Steinbrucknera besprijekorno su odradili prvih 45 minuta u kojima su stekli veliku prednost od tri gola razlike. Prvo je Durdov u 15. minuti glavom pogodio mrežu nakon idealnog ubačaja Todoroskog s desne strane. U 27. minuti prednost je udvostručena, a strijelac je bio Todoroski koji je vrlo lijepo ciljao iz slobodnog udarca sa 17 metara, prebacivši „živi zid“. Lopta je odsjela u gornjem desnom kutu nemoćnog Tora.

Durdov dvostruki strijelac

Treći pogodak postigao je ponovno Durdov. Stanić se našao u ulozi asistenta, osječki je napadač izbjegao zaleđe, ušao u kazneni prostor i pucao, a Međimorec je jedino uspio „šrajfati“ loptu koja je završila iza leđa vratara „Lokosa“. U drugom poluvremenu Lokomotiva je bila bolja i puno opasnija, čak u tri navrata je pogađala vratnicu, odnosno gredu, ali je u završnici uspjela tek smanjiti rezultat. Vrlo zapaženog Dubrovića svladao je Hujber, lijepim udarcem glavom. Osijek je igrao u sastavu: Dubrović, Todoroski, Barišić, Stanić, Išasegi, Bliznac (’84. Pudić), Soldić, Benić (’26. Hranjec), Todorov (’75. Lišnić), Kuprešak ('67' Kuzminski) i Durdov. Steinbruckneru su na klupi pomagali Nikša Petrović, Zvjezdan Vibovec i Dino Siber.

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti