NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Ponosni na trojicu naših kapetana

Dojmovi sa subotnje utakmice

Ponosni na trojicu naših kapetana

09.06.2019.

U reprezentaciji Hrvatske bila su tri igrača koja su ponikla u našoj Školi i nosila kapetansku vrpcu Bijelo-plavih.

Gradski vrt je ostao sretan za hrvatsku nogometnu reprezentaciju. Nastavljena je tradicija uspješnih nastupa u slavonskoj metropoli, koja je opet živjela za „Vatrene“. Na tribinama se skupilo više od 17.000 gledatelja, atmosfera je bila odlična unatoč vrućini i ranom terminu utakmice, a od svega je dakako najvažnija – pobjeda nad Velšanima (2:1). Osvojeni su važni bodovi u kvalifikacijama za EURO, a Osijek se još jednom potvrdio kao odličan domaćin nacionalnoj vrsti. Hrvatsku su došli bodriti navijači iz svih krajeva Lijepe naše, a po inozemnim registarskim pločicama može se zaključiti da su pristizali i iz udaljenih zemalja Europe. Opet smo osjetili taj duh zajedništva kada svi, punoga srca, žele trijumf ljubimaca nacije i sretni su što su bili dio lijepe osječke priče.

Škorić je to zaslužio

Kada je sve završilo, a dojmovi naširoko prepričavali, mi u Nogometnom klubu Osijek uistinu se osjećamo ponosno. I želimo posebno istaknuti činjenicu koja je svim fanovima i simpatizerima Bijelo-plavih dodatno uljepšala ionako vrlo ugodno subotnje popodne. Naime, u samoj završnici utakmice na terenu su bila čak trojica igrača koji su s kapetanskom vrpcom predvodili momčad Osijeka u svojim uspješnim karijerama. „Senator“ među njima je nezamjenjivi Domagoj Vida, u posljednje vrijeme za mjesto u početnoj jedanaestorici izborio se i Borna Barišić, a veliku čast pred osječkom publikom dobio je aktualni kapetan Osječana Mile Škorić. Ušao je s klupe u posljednjim minutama i tako upisao prvi službeni nastup (a drugi općenito) za A reprezentaciju. Dakako da su ga navijači gromoglasno pozdravili i svima nam ostaje na ponos, a posebice Škoriću, da smo ga imali priliku vidjeti na travnjaku uz Luku Modrića i ostale hrvatske asove. Mile je to svakako zaslužio.

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti