Press konferencija u Gradskom vrtu

Svi imaju velika očekivanja

Press konferencija u Gradskom vrtu

24.06.2019.

Majstorović, Jugović i Mance su istaknuli kako Osijek ima momčad koja može odgovoriti ambicijama u novoj sezoni.

Na prigodnoj konferenciji za novinare predstavljena su prva tri ovoljetna pojačanja Bijelo-plavih: Ante Majstorović, Vedran Jugović i Antonio Mance. Uz njih su bili sportski direktor Alen Petrović i glavni klupski skaut Marin Skender koji su još jednom naglasili kako spomenuta trojka, osim igračkih kvaliteta, ima i osobine karakternih profesionalaca, što je također utjecalo na njihove dovođenje.

Majstorović je rekao kako je Osijek za njega stepenica više u karijeri, a Jugović se osvrnuo na nedovršenu priču s našim prvoligašem u kojem se, kako kaže, najbolje osjeća jer je kod kuće u svom matičnom klubu. Mance je, pak, poručio da mu je prvenstvena želja što više igrati, pa je zato izabrao dolazak u Gradski vrt, a ne odlazak u redove nekog bogatijeg i zvučnijeg europskog kluba iako je imao i takvih ponuda. Svi su naglasili kako su im velika očekivanja u osječkim redovima i da vjeruju kako će pridonijeti ostvarenju klupskih ambicija.

Cjelovitu press konferenciju pogledajte ovdje:

1.Dinamo000
2.Gorica000