NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Baza je, ponovno, Kreischberg

Bijelo-plavi otputovali u Austriju

Baza je, ponovno, Kreischberg

24.06.2019.

Nogometaši Osijeka će u Štajerskoj ostati do 8. srpnja, kada će imati i posljednju provjeru, protiv Kopenhagena.

Nogometaši Osijeka otputovali su na dvotjedne pripreme u Austriju. Baza će im do 8. srpnja biti Kreischberg, gdje su Bijelo-plavi bili i prošle godine. Iskustva su tada bila odlična, pa stručni stožer nije dvojio kako će i ovoga ljeta ljeta momčad imati istu pripremnu bazu. Tijekom boravka u Štajerskoj Osječani će odigrati četiri kontrolne utakmice, a redom će im suparnici biti: Cluj (Rumunjska), Banik (Češka), Materrsburg (Austrija) i Kopenhagen (Danska).

Na put krenulo 28 igrača

Na put je krenulo 28 igrača, uključujući i tri vratara. To su: Marko Malenica, Ivica Ivušić, Marko Barešić, Mile Škorić, Ante Majstorović, Gutieri Tomelin, Danijel Lončar, Boško Šutalo, Andrej Šimunec, Tomislav Šorša, Alen Grgić, Oliveira Talys, Luka Marin, Mihael Žaper, Benedik Mioč, Laszlo Kleinheisler, Vedran Jugović, Marin Pilj, Karlo Kamenar, Dmytro Lopa, Petar Bočkaj, Josip Špoljarić, Mirko Marić, Antonio Mance, Marko Dugandžić, Robert Ćosić, Todor Todoroski i Tomislav Soldić.

Brojan je i stručni stožer

Brojan je i stručni stožer našeg prvoligaša, kojega predvodi glavni trener Dino Skender. Uz njega su: team manager Hrvoje Barišić, sportski direktor Alen Petrović, glavni klupski skaut Marin Skender, pomoćni treneri Karlo Primorac, Zoran Marčetić, Marin Vučko, Dino Krolo, trener vratara Domagoj Malovan, analitičar Tomislav Brezović, fizioterapeuti Milan Marković, Frano Dušić i Marko Ovničević, liječnik dr. Nikica Tole, ekonomi Željko i Ivica Vincek, glasnogovornik Mario Mihić te klupski vozač Željko Lovrić.

HT Prva liga

1.Hajduk11+1423
2.Dinamo10+1322
3.Osijek11+719
4.Rijeka10+719
5.Gorica11015
6.Lokomotiva11-115
7.Istra 196111-610
8.Slaven Belupo11-1510
9.Inter-Zaprešić11-87
10.Varaždin11-117

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 12. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 20.10.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 11. kolo

Osijek - Gorica 2:1

Stadion Gradski vrt, 05.10.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti