NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osječani iznenadili vršnjake iz Cityja!

Dvostruki ogled u Novigradu

Osječani iznenadili vršnjake iz Cityja!

21.07.2019.

Prvo je momčad Osijeka II odigrala neriješeno 1:1, a potom su naši juniori bili bolji od vršnjaka iz engleskog velikana s 2:1.

Dvije momčadi našeg prvoligaša u subotu su u istarskom Novigradu odmjerile snage s odgovarajućim suparnicima iz redova engleskog velikana Manchester Cityja. Prvo je Osijek II zaigrao protiv Cityjevog U-21 sastava, a rezultat je bio neriješen 1:1. Pogodak za Osječane, koje je vodio novi trener Igor Tolić, postigao je Ivan Durdov potkraj prvog poluvremena dok su Englezi do izjednačenja stigli sredinom drugog dijela utakmice.

Za Osječane su igrali: Barešić, Magdić, Stanić, Almeida (Barišić), Pavičić (Benić), Latković (Bliznac), Soldić, Ilić (Mišković), Todorov, Kuprešak  (Krajinović) i Durdov (Beljo).

Bognar i Branšteter zabili Englezima

U poslijepodnevnim satima na teren su izašle juniorske momčadi istih klubova. Osijek je pobijedio s 2:1 golovima Bognara i Branštetera, oba u drugom poluvremenu nakon što je protivnik do odlaska na odmor imao minimalno vodstvo.

Sastav je bio: Dubrović (Kovačević), Vuksan (Kuprešak), Mekić (Stojčević), Jošćak, Pršlja, Jozić, Bognar, Kuzminski, Pudić (Janušić), Beljo (Branšteter) i Vinogradac (Andronikou). Momčad je vodio Tomislav Steinbruckner.

Nakon odigranih utakmica u Novigradu, Osječani su se vratili kući.

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti