Alen Grgić je trenutno izvan terena uslijed operacije koljena, pa mu prvenstveno želimo uspješan i brz oporavak.

Nova Gradiška je mjesto njegova rođenja, a na svijet je došao 10. kolovoza 1994. godine. Ove subote naš Alen Grgić slavi svoj 25. rođendan i NK Osijek mu upućuje prigodnu čestitku s najljepšim željama, među kojima je svakako i što skoriji povratak na zeleni teren nakon operacije prednjih križnih ligamenata lijevog koljena. Alena neće biti ove polusezone u momčadi, no ne sumnjamo da će u drugom dijelu državnog prvenstva biti na raspolaganju stručnom stožeru. To će i njemu puno značiti, kada već nije imao sreće na austrijskim pripremama, ozlijedivši se u prvoj provjeri protiv rumunjskog prvaka Cluja…

Do sada je zabilježio 133 nastupa

Do sada je Grgić skupio 133 službena nastupa, 115 u HNL-u, 13 u Kupu Hrvatske i 5 u kvalifikacijama Europske lige. Pritom je postigao 14 golova, 12 u borbi za bodove i još dva u najmasovnijem domaćem natjecanju. Debitirao je prije gotovo točno šest godina kada su Osječani gostovali na Kantridi kod Rijeke, pod vodstvom tadašnjeg trenera Steinbrucknera. Jednu je sezonu (2014/2015) proveo na posudbi u drugoligašu Sesvetama, a potom se vratio u Gradski vrt i nametnuo za status standardnog prvotimca. Neko je vrijeme bio i među najboljim asistentima na hrvatskim prvoligaškim travnjacima, namještajući prigode suigračima sa svoje pozicije desnog bočnog. Sada je najvažnije da se sasvim oporavi, a na loptu će još morati pričekati. Sretan rođendan, Grga!