S dva pogotka Škorića te po jednim Glavaša i Aganspahić, nogometaši Osijeka savladali su Šokadiju iz Babine Grede, rezultatom 1:4.

Osječki nogometni prvoligaš gostovao je u Babinoj Gredi gdje je odigrao prijateljsku utakmicu protiv Šokadije, momčadi koja se natječe u Prvoj županijskoj ligi Vukovarsko-srijemskoj. Rezultat je bio 4:1 za bijelo-plave, a domaćin je pružio jak otpor Šuškovim izabranicima.

Strijelci za Osijek bili su Škorić u 2. i 22., Glavaš u 74. i Aganspahić u 85. minuti, dok je pogodak za Šokadiju postigao Mišković u 35. Vrijedi istaknuti kako su i domaći i gosti propustili realizirati kazneni udarac. Prvo je udarac Peroševića s bijele točke (nakon prekršaja nad Škorićem) zaustavio vratar Debak, a u nastavku je „Panenka“ mladog Miškovića završila na gredi.

Bila je to vrlo dobra priprema za vjerojatno najvažniji susret sezone, koji ovo kolo čeka našu momčad. U Gradskom vrtu gostuje izravni konkurent, Zadar.