Za reprezentaciju U-21 igrali su Šutalo i Žaper, dok su u vrsti U-20 bili Stanić, Benić i Durdov.

Pripremajući se za skorašnji start novih europskih kvalifikacija, mlada U-21 reprezentacija Hrvatske odigrala je prijateljsku utakmicu protiv U-23 selekcije Ujedinjenih Arapskih Emirata. Igralo se na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici, a rezultat je bio 3:0 za izabranike Nenada Gračana. Među njima su bila i dva prvotimca Bijelo-plavih koja su participirala u uvjerljivoj pobjedi. Boško Šutalo je igrao u početnoj jedanaestorici i odradio prvih 45 minuta dok je Mihael Žaper ušao u 69. minuti. Hrvatska će u utorak, 10. rujna, igrati sa Škotskom u Šibeniku, na početku kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Durdov među strijelcima

Reprezentacija U-20 pod vodstvom Ognjena Vukojevića u Zagrebu je, na stadionu u Kranjčevićevoj ulici, odmjerila snage sa Selekcijom Zagrebačkog nogometnog saveza. Rezultat je bio 4:4, a među strijelcima je bio i napadač Osijeka II Ivan Durdov. Osim njega u dresu s državnim grbom igrali su i njegovi suigrači iz našeg drugoligaša Patrick Stanić i Adam Benić. Povod odigravanju ovoga dvoboja bila je stota obljetnica ZNS-a.