NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Posjet Centru za autizam

Uz početak nove školske godine

Posjet Centru za autizam

09.09.2019.

Uvjerili smo se kako je Centar suvremeno opremljen i sasvim prilagođen djeci s poremećajima iz autističnog spektra.

Ovoga je ponedjeljka počela nova školska godina i u osječkom Centru za autizam. Polaznicima su uspješno pohađanje nastave i ugodan boravak u novim prostorijama Centra došli poželjeti Josip Špoljarić, Luka Marin i Robert Ćosić. Kiša nam je donekle poremetila druženje na nogometnom igralištu uz novoizgrađenu zgradu koja je otvorena i počela s radom u ožujku ove godine. No, naši su igrači iskoristili priliku i malo se poigrali s korisnicima Centra koji su se, nakon ljetne stanke, ponovno okupili na svojim aktivnostima. Također, uručili su i prigodne poklone ljubaznim domaćinima, a zauzvrat su dobili zahvalnice i medalje.

Mnoštvo sadržaja za djecu

Ravnateljica Sandra Zlatarić sa suradnicama nam je pokazala što im je sve na raspolaganju i u kojim uvjetima provode zacrtani plan i program rada. Regionalni Centar u Čevapovićevoj ulici  vrlo je suvremen i sasvim prilagođen djeci s poremećajima iz autističnog spektra. Osim modernih učionica, odlikuje se i senzornom sobom, terapijskim bazenom, dvoranom za tjelovježbu te mnogim drugim sadržajima, uključujući visoko tehnološku opremu potrebnu za odgoj, školovanje i buduću integraciju autistične djece u zajednici. Ravnateljica je zahvalila našem prvoligašu što se rado odazvao njihovom pozivu, a djelatnice Centra će nam u nedjelju biti i gošće na prvenstvenoj utakmici s Varaždinom u Gradskom vrtu.

HT Prva liga

1.Hajduk8+1016
2.Dinamo7+916
3.Lokomotiva9+314
4.Osijek9+213
5.Rijeka7+212
6.Gorica8+112
7.Istra 19618-38
8.Slaven Belupo8-127
9.Inter-Zaprešić8-46
10.Varaždin8-84

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Slaven Belupo - Osijek

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 28.09.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Lokomotiva - Osijek 2:1

Nogometni stadion Zagreb, 20.09.2019. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti