Steinbrucknerova momčad svoju će domaću utakmicu odigrati u subotu na terenu NK Grafičar Vodovod.

U 3. kolu Prve HNL za mladež samo će jedna naša momčad igrati na domaćem terenu. Bit će to ovaj puta Juniori koji u trećem prvenstvenom kolu dočekuju Sesvete. Utakmica će biti odigrana na terenu ŠC Grafičar Vodovod, u subotu s početkom u 10 sati. Imajući u vidu činjenicu da su Osječani oba dosadašnja susreta riješili u svoju korist, za očekivati je da će igrači Tomislava Steinbrucknera dobar učinak nastojati potvrditi i u predstojećem dvoboju.

Dvostruki ogled s Riječanima

U nedjelju će na Kvarneru gostovati Pioniri i Kadeti koje u 5. kolu očekuje dvostruki ogled s Rijekom. Učenici Tomislava Priegla imaju 9 bodova iz četiri nastupa i nadaju se dobroj partiji s Riječanima kako bi zadržali poziciju pri vrhu ljestvice. Izabranici Tomislava Radotića do sada imaju dvije pobjede i isto toliko poraza i svakako ih očekuje još jedan ogled u kojem će morati biti na visokoj razini da bi se kući vratili zadovoljni.