Juniori su igrali 1:1 kod kuće sa Sesvetama, a Pioniri i Kadeti 0:0 u gostima s Rijekom.

Sve su tri naše momčadi koje se natječu u HNL-u za mladež proteklog vikenda ostvarile remije. Pohvalno je da su pritom primile samo jedan pogodak, a svakako će treneri nastojati poraditi na tomu da u napadačkom dijelu igre učinak bude bolji od jednog postignutog gola… U svakom slučaju, Osječani u nekim ogledima mogu žaliti za propuštenim prigodama, što se posebice odnosi na juniorski dvoboj sa Sesvetama na igralištu Grafičar Vodovoda u Podgrađu.

Bognar jedini strijelac

U toj utakmici, koja je završila rezultatom 1:1, gosti su bili u podređenom položaju, pa se zaista može zaključiti da su dosta sretno izbjegli poraz. Jedini pogodak za Bijelo-plave postigao je Bognar koji je neutralizirao vodstvo Sesvećana. Osijek je četvrti na prvenstvenoj ljestvici sa 7 bodova iz tri utakmice, dok su svih devet osvojili Hajduk, Rijeka i Dinamo. U 5. kolu Pioniri i Kadeti su igrali u gostima kod Rijeke, a oba susreta su završila bez golova. U najmlađoj konkurenciji naš je prvoligaš ostao ispred Riječana i s 10 bodova trenutno zauzima četvrtu poziciju dok maksimalan učinak imaju Hajduk i Istra 1961. Što se tiče kadetske momčadi, dečki su sedmi sa 7 bodova, a svih 15 ima jedino Dinamo kojega slijede Hajduk i Lokomotiva.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL