Tekstualni prijenos susreta s Lokomotivom. Utakmica počinje u 18 sati, a aktualnosti s utakmice donosi vam MMM.

LOKOMOTIVA - OSIJEK 2:1

90' + 5 završena je utakmica pobjedom Lokomotive od 2:1.

90' + 4 žuti karton za Silvu.

90' + 3 "zicer" za Lokomotivu. Marković je idealno ubacio s lijeve strane, Uzuni se našao na nekoliko metara od vratiju Ivušića, ali nije bio dovoljno precizan.

90' + 1 gosti ostaju s igračem manje jer s terena mora izaći ozlijeđeni Jugović, a Skender je iskoristio sve tri zamjene.

89' igru napušta Kleinheisler, ušao je Mbakogu.

88' Lokomotiva kažnjava sve osječke promašaje. Tolić se odlično snalazi u kaznenom prostoru i onda s desetak metara pogađa desni donji kut za 2:1.

88' 2:1 - TOLIĆ

87' Drožđek je imao lijepu šansu za gol, no u velikoj gužvi nije uspio poslati loptu u mrežu.

84' Mance dobro puca, Grbić još jednom spašava domaćina!

82' još jedna dobra šansa za Bijelo-plave, no Silva ne uspjeva precizno asistirati Manceu koji je pred vratima...

80' Mance uspjeva u gužvi ubaciti loptu u mrežu, međutim nema pogotka. Označena je nedopuštena pozicija našeg napadača.

79' igru napušta Budimir, na terenu je Tolić.

78' sada na klupu odlazi Talys, ušao je Mance.

76' sada je sudac Bebek oprostio drugi žuti karton Drožđeku koji je povlačio Silvu zta dres...

74' izlazi Žaper, u igri je Ndockyt.

72' Halilović je pucao glavom, Ivušić nije imao većih problema.

67' druga zamjena kod "Lokosa": Jakić umjesto Cokaja.

66' Marić gađa iz "slobodnjaka", lopta odlazi zamalo iznad grede.

65' žuti karton dobio je Drožđek.

63' izlazi Kastrati kojega je posve neutralizirao Šutalo, a ušao je Drožđek.

58' sada je Pilj u nezadrživom solo prodoru, osvojio je veliki prostor i onda snažno pucao, a lopta je zamalo završila pokraj desne vratnice.

56' odličan udarac Silve iz daljine, lopta je išla pod gredu, no vratar Lokomotive se još jednom iskazao odličnim refleksom!

55' nakon ubačaja iz kuta glavom puca Škorić, šteta što je to bilo neprecizno.

55' sjajna prigoda za Osijek! Kleinheisler idealno asistira Mariću koji puca desnom nogom, međutim, pogodio je istrčalog Grbića koji je ovom intervencijom spasio svoju momčad!

52' žuti karton za Cokaja.

49' javna opomena za Jugovića.

48' Kastrati prima loptu u šesnaestercu, nema zaleđa, no ni udarca brzonogog napadača Lokomotive u trenucima kada je moglo biti prilično opasno za Osječane.

46' počelo je drugo poluvrijeme u Kranjčevićevoj.

45' + 1 završeno je prvo poluvrijeme neriješenim rezultatom 1:1.

45' Pilj se izborio za loptu na polovici domaćina, odmah je proigrao utrčalog Marića koji ulazi u šesnaesterac, puca lijevom nogom, ali Grbić je to obranio.

43' "požutio" je Moharrami.

37' Lokomotiva je uspjela izjednačiti. Sammir je ubacio iz kornera, Ivušić krenuo prema loptu, ali je ne uspjeva barem odbiti od vratiju što koristi Halilović i dosta s(p)retno iz blizine pogađa mrežu.

37' 1:1 - HALILOVIĆ

33' žuti karton dobio je Halilović.

30' Marić je opet u obećavajućoj situaciji, ali se nije uspio izboriti za udarac ka vratima.

29' dobra lopta Kleinheislera za Marića, no ipak je našem napadaču izmaknula kontroli u kaznenom prostoru...

23' sada je Lokomotiva mogla do izjednačenja. Kastrati je odlično pucao sa 17-18 metara, a lopta je pogodila gredu!

14' velika šansa za povećanje vodstva! Jugović je iskoristio neodlučnost Karačića, lopta pomalo iznenada dolazi do Marića u šesnaestercu, ali je imala neku čudnu rotaciju, pa je najbolji osječki strijelac iz vrlo dobre situacije promašio okvir vratiju. Šteta!

7' Osijek brzo dolazi u vodstvo! Talys je s lijevog krila ubacio loptu u sredinu, Kleinheisler je dobro pucao s ruba kaznenog prostora, vratar Grbić odbio loptu nekoliko metara od sebe, što koristi prisebni Marić i iz blizine trese mrežu!

7' GOOOOL 0:1 - MARIĆ

1' počela je utakmica.

Glavni sudac je I. Bebek (Rijeka), a pomoćnici su mu N. Kečkiš (Virovitica) i R. Kezele (Rijeka).

Za Lokomotivu će igrati: Grbić, Moharrami, Karačić, Mersinaj, Marković, Cokaj, Halilović, Sammir, Uzuni, Kastrati i Budimir. Na klupi su: Hendija, Drožđek, Mbodji, Majić, Tuci, Jakić, Tolić, Gluhaković i Pejović.

Osječani su gosti Lokomotive, a trener Skender se odlučio za dvije promjene u sastavu. Među 11 kojih će započeti utakmicu nema Šorše i Mancea, a mjesto u udarnoj postavi dobili su Talys i Žaper. Od početka će igrati: Ivušić, Šutalo, Škorić, Majstorović, Silva, Talys, Žaper, Jugović, Kleinheisler, Pilj i Marić. Pričuve su: Malenica, Gutieri, Mance,  Šorša, Lončar, Mbakogu i Ndockyt.

Pozdrav iz Zagreba sa stadiona u Kranjčevićevoj ulici!