Teško je i našem treneru bilo spoznati da je izgubljena utakmica u kojoj je njegova momčad dominirala i stvarala prigode…

Za svakog bi trenera bio grozan osjećaj izgubiti utakmicu u kojoj ti je momčad dominirala, bila bolja i stvarala šanse koje je, nažalost, propuštala. Tako je i Dino Skender žalostan i emocionalno ispražnjen stigao pred novinare nešto kasnije nego inače, nakon gubitka bod(ov)a protiv Lokomotive. Rekao je kako mu je teško prihvatiti činjenicu da su njegovi igrači unatoč terenskoj nadmoći, svim pokušajima tijekom susreta i stvorenih prigoda – ostali praznih ruku. I to opet primljenim pogotkom u posljednjim minutama.

Slijedi sastanak s Meštrovićem

Dečkima u smislu angažmana nije imao što zamjeriti, no ponekad nam se stvarno čini nevjerojatnim što Osječani ne pretvaraju u golove, a kako ih s druge strane primaju… Skender je najavio kako ga očekuje razgovor s klupskim predsjednikom Ivanom Meštrovićem jer ipak nešto, kako je rekao, ne „štima“, pa treba vidjeti kako se izvući iz trenutne situacije.

Foto: Igor Kralj/PIXSELL