Tekstualni prijenos susreta s Belupom. Utakmica počinje u 19 sati, a aktualnosti s utakmice donosi vam MMM.

SLAVEN BELUPO - OSIJEK 0:4

90' + 2 kraj utakmice u Koprivnici u kojoj je Osijek u potpunosti "razbio" svoga domaćina i ostvario najuvjerljiviji trijumf ove sezone u borbi za bodove.

88' posljednja zamjena kod Bijelo-plavih. Izlazi vrlo zapaženi Mance, posljednje minute će odraditi Mbakogu.

87' iz daljine puca Dugandžić, Ježina je obranio.

81' Krstanović prijeti iz "slobodnjaka", Ivušić loptu odbija u korner.

79' vrlo agilni Silva još jednom "probija" desnu stranu, idealno vraća loptu u sredinu prema natrčalom Dugandžiću čiji udarac Ježina uspjeva neutralizirati.

78' kod Osječana na klupu odlazi Marić, u igri je Dugandžić.

78' izlazi Koh, ulazi Puclin.

76' Glavčić traljavo puca iz dobre situacije.

71' pogodak i u nastavku utakmice, ponovno u mreži domaćina. Kleinheisler je izveo korner, na visoku loptu skočio je Škorić i sa 12-13 metara vrlo precizno glavom pogodio desni kut za 0:4.

71' GOOOOL 0:4 - ŠKORIĆ

69' igru napušta Lopa koji je strijelac trećeg pogotka, ušao je Ndockyt.

67' Mance je u prigodu, omeo ga je Nowak u kaznenom prostoru, nema najstrože kazne.

66' Krstanović ne stiže na jednu upotrebljivu loptu u osječkom šesnaestercu.

61' dvostruka zamjena kod Slaven Belupa. Izlaze Lima i Delić, a ušli su Alidema i Goda.

60' Šutalo je dobio žuti karton.

54' Lopa lijepo asistira Manceu, ovaj se okreće prema šesnaestercu, ali mu lopta ipak izmiče kontroli u presudnom trenutku...

54' sada je pokušao Krstanović, ni on ne uspjeva pogoditi okvir vratiju.

51' udarac Jajala, lopta odlazi iznad grede.

49' "požutio" je Nowak.

46' Lima je pucao sa 18 metara, Ivušić je siguran na vratima.

46' počelo je drugo poluvrijeme.

utakmicu u Koprivnici prati 703 gledatelja.

45' + 1 kraj prvog poluvremena u kojem je Osijek "demontirao" svoga protivnika! Odlično izdanje našeg prvoligaša za uvjerljivih 3:0.

43' pucao je Krstanović glavom, nije bilo prave prijetnje za Ivušića.

41' sada je već tri razlike za Osječane! Lopa je primio loptu od Mancea na 25 metara od domaćih vratiju, odmah krenuo okomito prema kaznenom prostoru, prevario stopere domaćina i onda s 12 metara neobranjivo naciljao gornji lijevi kut nemoćnog Ježine!

41' GOOOOL 0:3 - LOPA

38' Silva je u solo-prodoru, bilo je vrlo opasno za "Farmaceute", ali su domaći nekako uspjeli blokirati brzonogog Brazilca.

35' opet zabijaju Osječani! Mance je ponovno opća opasnost za zadnji red domaćina, pobjegao je svojim čuvarima i onda uputio prizeman udarac, vratar Ježina uspjeva obraniti, no na odbijenu loptu je natrčao Marić i iz blizine pogodio donji lijevi kut - 0:2.

35' GOOOOL 0:2 - MARIĆ

31' javna opomena za Koha.

25' Osijek dolazi u vodstvo! Puno je toga napravio Žaper koji je pred vratima Ježine bio vrlo uporan i onda nesebično proigrao Mancea koji je "okrenuo" Zirduma i onda sa 6-7 metara vrlo precizno pogodio suprotni lijevi kut.

25' GOOOOL 0:1 - MANCE

21' Lopa je prvi dobio žuti karton.

20' Majstorović pokušava glavom nakon prekida, nije lopta krenula prema okviru vratiju.

17' sada opasno prijete i Bijelo-plavi! Marić je fino proigrao Mancea koji je na trenutak pobjegao domaćoj obrani i došao u šesnaesterac pred istrčalog Ježinu koji je nogom zaustavio loptu i vjerojatno spriječio pogodak.

14' prvo pravo uzbuđenje i dosta sreće za Osječane. Loptu je u kaznenom prostoru primio Jajalo, vrlo snažno pucao sa 11-12 metara i s lijeve strane i pogodio bližu vratnicu!

10' uvodnih desetak minuta proteklo je u onom klasičnom "ispitivanju snaga", no uz inicijativu gostiju.

1' počela je utakmica na stadionu "Ivan Kušek Apaš".

Suci su: D. Strukan (Split), G. Perica (Šibenik) i H. Radić (Split).

Slaven Belupo će igrati u sastavu: Ježina, Zirdum, Nowak, Radivojević, Bogojević, Delić, Jajalo, Glavčić, Koh, Lima i Krstanović. Pričuve su: Filipović, Božić, Goda, Bačelić-Grgić, Puclin, Karamarko, Lulić, Mikulić i Alidema.

Za Bijelo-plave će igrati: Ivušić, Škorić, Šutalo, Majstorović, Silva, Talys, Žaper, Kleinheisler, Lopa, Marić i Mance. Na klupi su: Malenica, Gutieri, Kamenar, Dugandžić, Špoljarić, Mioč, Lončar, Mbakogu i Ndockyt.

Osječani će pod vodstvom Ivice Kuleševića pokušati prevladati krizu rezultata koja ih prati u tri posljednja prvenstvena susreta te protiv Slaven Belupa ostvariti rezultat koji bi ih zadovoljio.