Tekstualni prijenos susreta s Goricom. Utakmica počinje u 19 sati, a aktualnosti s utakmice donosi vam MMM.

OSIJEK - GORICA 2:1

90' + 5 gotova je utakmica, Osječani su osvojili sva tri boda.

90' + 5 kakva šansa za Goricu! Suk je nakon prekida glavom poslao loptu u lijevu vratnicu!

90' + 5 sada je "požutio" Silva.

90' + 4 žuti karton dobio je Talys.

90' + 1 ušao je Dugandžić umjesto Marića.

90' javna opomena Ivušić.

87' na klupu odlazi Lopa, u igri je Kamenar.

86' Žaper snažno puca, Kahlina dobro brani.

80' "požutio" je Majstorović.

79' još bolja prigoda za Osječane! Marić je odlično proslijedio loptu Mariću u šesnaesterac, uslijedio je udarac lijevom nogom, a lopta odlazi preko vratiju.

78' velika šansa za povećanje vodstva domaćina! Ndockyt je u idealnoj situaciji za proigrati Mancea u sredini, ali se odlučuje za drugo rješenje što nije bilo dobro...

76' igru je napustio Maloča, ušao je Dvorneković.

75' Osijek je preokrenuo rezultat u svoju korist! Lopa je "povukao" kontru u kojoj je zaustavljen prekršajem, no lopta dolazi do Marića koji odlično upošljava Mancea. Napadač Osijeka izlazi sam ispred Kahline i ne griješi. Loptu šalje u donji lijevi kut za 2:1.

75' GOOOOOL 2:1 - MANCE

74' kakva šansa za Osijek! Škorić idealno proigrava Ndockyta koji ostaje sam u kaznenom prostoru, uspjeva primiriti loptu, međutim, idealnu situaciju ne koristi za pogodak. Loptu je poslao iznad grede.

71' Talys i drugi puta pokušava iz daljine, nije bilo loše, ali ni dovoljno precizno.

66' Prvi osječki strijelac je s bijele točke "rastavio" Kahlinu i izjednačio na 1:1. Osijek sada ima igrača više na terenu.

66' GOOOOL 1:1 - MARIĆ

65' jedanaesterac za Bijelo-plave! Žaper odlično proigrava Mancea u šesnaetercu kojega ruši Ljubisavljević i to je kazneni udarac uz drugi žuti, isključujući karton za gostujućeg stopera.

62' igru je napustio Kleinheisler, na terenu je Ndockyt.

61' ušao je Ndiaye umjesto Zwolinskog.

59' puno sreće su sada imali Osječani. Čanađija je u idealnoj situaciji, već je prevario Ivušić, ali ipak nije uputio loptu prema vratima nego je tražio Zwolinskog u sredini. Učinio je to loše, srećom po domaćina.

58' sada je u kontri Čabraja, no blokirao ga je Škorić pri udarcu.

54' gosti su došli u vodstvo. Lopta se odbila od Kleinheislera i završila do Lovrića koji još jednom zabija Osječanima. Ovaj puta odličnim uracem s dvadesetak metara pogodivši lijevi kut.

54' 0:1 - LOVRIĆ

50' na tribinama je 2.212 gledatelja.

49' Talys puca iz kontre i ne pogađa okvir vratiju.

46' Šutalo je dobio žuti karton.

46' počinje drugo poluvrijeme, nema izmjena ni kod Osijeka, niti kod Gorice.

45' + 1 završeno je prvo poluvrijeme, nema golova u Gradskom vrtu.

45' + 1 Lopa je opasnio zaprijetio iz slobodnog udarca, Kahlina je odbio loptu do Šutala koji pogađa mrežu iz peterca, ali je bio u zaleđu.

45' javna opomena Ljubisavljević.

41' prava prigoda za Goricu. Čanađija je fino asistirao Lovriću, a ovaj puca s desetak metara, srećom pokraj lijeve vratnice.

39' sreća spašava goste! Marić se izborio za loptu s kojom ulazi u šesnaesterac i onda idealno vraća za Mancea koji neometan sa 14 metara dobro puca i pogađa - gredu! Kahlina je već bio svladan, ali ipak nema pogotka.

37' Marić je pucao iz "slobodnjaka", lopta ide pod gredu, međutim, Kahlina je odbija u korner.

36' "požutio" je Čabraja.

35' Ljubisavljević je glavom uputio loptu prema Ivušiću, ali nije to bilo opasno za našeg čuvara mreže.

27' Mance pokušava s ruba kaznenog prostora, Kahlina je siguran.

16' još jednom Silva asistira, ovaj puta Žaperu koji puca sa 18 metara u lijevi donji kut, a Kahlina uz manje probleme neutralizira ovaj udarac osječkog veznjaka.

12' Silva u šesnaestercu pronalazi Kleinheislera, ali Mađar nije baš najbolje pucao.

10' Zwolinski je prvi u šansi, dobro je pucao iskosa s lijeve strane gađajući bliži vratarev kut, no Ivušić dobro brani.

4' žuti karton odmah u otvaranju utakmice dobio je Čanađija.

4' glavni sudac je I. Vučković, a pomažu mu I. Modrić i L. Pušić (svi iz Zagreba).

2' Za Goricu igraju: Kahlina, Jovičić, Steenvoorden, Ljubisavljević, Čanađija, Čabraja, Maloča, Suk, Hamad, Lovrić i Zwolinski. Na klupi su: Čović, Čelić, Maslowski, Dvorneković, Mathieu, Babec, Krizmanić, Špičić, Periša i Ndiaye.

1' počela je utakmica između Osijeka i Gorice. Osječani igraju u sastavu: Ivušić, Škorić, Šutalo, Majstorović, Silva, Talys, Žaper, Kleinheisler, Lopa, Marić i Mance. Pričuve su: Malenica, Gutieri, Kamenar, Dugandžić, Špoljarić, Mioč, Lončar, Mbakogu i Ndockyt.