Juniori Osijeka i Hajduka postigli su ukupno šest golova, po tri na svakoj strani i podijelili bodove.

Iznimno zanimljivu utakmicu odigrale su juniorske momčadi Osijeka i Hajduka u HNL-u za mladež. Na igralištu u Podgrađu bilo je neriješeno 3:3, a Osječani ipak više mogu žaliti za preostala dva boda, budući da su imali vodstvo od 2:0 i 3:2. Prvi je pogodak postigao Vinogradac, dok je preostala dva zabio Kuprešak, jedan s bijele točke, a kazneni udarac su realizirali i gosti iz Splita. Na ljestvici vodi Lokomotiva sa 16 bodova, Bijelo-plavi su trenutno šesti s 11.

Kadeti preokrenuli rezultat

Pioniri su na domaćem terenu na Bikari odmjerili snage s Varaždinom. I ovaj je ogled okončan bez pobjednika 1:1, uz napomenu da je Osijek poveo već u prvoj minuti golom Solića dok su Varaždinci izjednačili u drugom dijelu susreta. Prva je Istra 1961 s 21 bodom i prvim porazom u ovom 8. kolu u gostima kod Dinama. Naš je prvoligaš u pionirskoj konkurenciji na petoj poziciji s 14 osvojenih bodova. S Varaždinom su igrali i Kadeti koji su ostvarili pobjedu rezultatom 2:1. Svi su golovi pali u drugom poluvremenu, a prvi su se veselili gosti. Međutim, Conjar je izjednačio s 11 metara, a Novak donio pobjedu Osječanima u finišu susreta. Dinamo je na čelu s 21 bodom, Osijek je osmi s 11 bodova.