U pionirskoj i kadetskoj konkurenciji Osijek je ovoga vikenda domaćin vršnjacima iz Međimurja.

Pionirska i kadetska momčad Osijeka u nadolazećem vikendu dočekuju vršnjake iz Međimurja. Prva je utakmica na Bikari na rasporedu u 12, a druga u 13,30 sati i u obje su Osječani favoriti u odnosu na goste iz Čakovca. Pioniri nam imaju 11 bodova više od subotnjeg protivnika koji je u donjem dijelu prvenstvene ljestvice dok su Bijelo-plavi na četvrtom mjestu.

Juniori u Zaprešiću

Kadeti bi također trebali biti bolji od Čakovčana koji u grad na Dravi stižu sa skromnih pet bodova, no to ne znači kako se za pobjedu neće trebati dobro potruditi na terenu. Nekako bi najneizvjesniji mogao biti juniorski ogled u Zaprešiću gdje je Steinbrucknerovim učenicima domaćin Inter. Žuto-plavi su trenutno samo jedno mjesto ispod sedmoplasiranog Osijeka s bodom zaostatka.