Boško Šutalo odigrao je cijelu utakmicu dok je Mihael Žaper ušao u 75. minuti.

Mlada hrvatska reprezentacija upisala je svoju drugu pobjedu u kvalifikacijskom ciklusu za odlazak na Europsko prvenstvo 2021. godine. U Vilniusu je svladala domaćina rezultatom 3:1. Strijelci su bili Ivanušec, Posavec i Bistrović, a nastupila su i dvojica naših prvotimaca. Boško Šutalo odigrao je cijeli susret na poziciji desnog bočnog, dok je Mihael Žaper ušao u 75. minuti umjesto More. U ponedjeljak će Hrvatska u Velikoj Gorici nastaviti kvalifikacije utakmicom protiv Češke.

Španjolci prejaki za Makedonce

U četvrtak je igrala i U-21 reprezentacija Sjeverne Makedonije za koju nastupa prvotimac naše B momčadi Todor Todoroski. On je na terenu proveo 83 minute u ogledu sa Španjolcima u Madridu i onda je zamijenjen, a rezultat je bio 3:0 za odlične Španjolce.