Ovaj put nam je najuvjerljivija bila pionirska momčad koja je svladala Međimurje sa 6:0.

Sve su tri naše mlade momčadi u HNL-u ostvarile pobjede tijekom protekle subote i nedjelje. Pioniri su deklasirali Međimurje na igralištu Grafičar Vodovoda u Podgrađu rezultatom 6:0. Trostruki strijelac bio je Prekodravac dok su po jedan pogodak postigli Perković, Damjanović i Solić. Drugi je to uzastopni trijumf Prieglove momčadi koja je četvrta na prvenstvenoj ljestvici s 24 boda. Vodeća Istra 1961 ima 31, Dinamo je drugi s 28, a Hajduk treći s 26.

Uspješno gostovanje u Zaprešiću

Kadeti su također ugostili Čakovčane, no taj je dvoboj bio puno neizvjesniji. Na kraju je bilo 1:0 za Osječane, golom Polića iz kaznenog udarca u završnici susreta. Dinamo je vodeći u ovoj konkurenciji dok su Osječani peti s 20 bodova iz 13 odigranih utakmica. Juniori su igrali s Interom u Zaprešiću i slavili s 4:1. No, nije to bila baš tako jednostavna zadaća za Bijelo-plave koji su dva pogotka postigli u sudačkoj nadoknadi vremena. Golove su redom zabijali Latković, Beljo, Kuprešak i Pudić. Hajduk je na vrhu, samo na bod zaostatka su mu Lokomotiva i Dinamo, a Osijek je na 4. mjestu s 18 bodova.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL