Pobjedu su ostvarile pionirska i juniorska momčad, dok je kadetska ovaj puta remizirala.

Od mogućih devet, mladi nogometaši Osijeka osvojili su sedam bodova proteklog vikenda nastupajući u HNL-u za mladež. Pioniri su ugostili Sesvete na terenu s umjetnom travom stadiona u Gradskom vrtu i slavili s 5:2. Ivančan je bio dvostruki strijelac, dok su po jednom suparničku mrežu zatresli Solić, Strmota i Mažar. U vodstvu je Istra 1961 ispred Dinama, Hajduka i Osijeka koji su se odvojili od pratnje. Bijelo-plavi su pritom osvojili 27 bodova.

Golovi u posljednjih pola sata

Sesvećanima su bili domaćini i naši Kadeti, a utakmica je završila bez golova. Prilika je bilo na obje strane, no početni rezultat se ipak nije promijenio. Dinamo je na čelu ljestvice, slijede ga Hajduk, Rijeka i Lokomotiva te osječka momčad koja ima 21 bod. Juniori su u Podgrađu bili bolji od Hrvatskog dragovoljca s 3:1 golovima Branštetera, Vinogradca i Mekića u posljednjih pola sata susreta. Vodeći je Hajduk, najbliži pratitelji su mu Dinamo i Lokomotiva, a Osječani u četvrti s 21 bodom koliko ima i petoplasirani Varaždin.

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL